Znaczenie ogólny bilans

Często największym utrudnieniem każdy podmiot ma w coraz sukces w dążeniu jest przezwyciężanie samego siebie.Możliwość zarządzania czyjaś własna mentalność odgrywa zasadniczą rolę w określaniu, czy można odnieść sukces na dłuższą metę. Być może słyszeliście twierdzenie, że handel jest „Strategia 1/3, 1/3 zarządzania pieniędzmi, a 1/3 psychologia.” Robi ogólny punkt całej, że zdolność do osiągnięcia kompetencji w tych trzech aspektach jest niezbędne opcjeonline w celu uzyskania sukcesem handlowym. Ale psychologia jest tak często elementem, który dręczy wielu przedsiębiorców. Przez to nie mam na myśli posiadanie talentu intelektualnego, lecz zdolność do zarządzania własnych emocji i ogólny stan psychiczny i ogólny stan zdrowia. Może to wynikać z pewnością problemy w dwóch pozostałych, ale handel zaczyna się od jednostki.

1. samokontroli i samodyscypliny są kluczowe elementy, które dotyka wielu ludzi. Emocje po uruchomieniu wysokie straty, decyzje handlowe stają sketchier i ostatecznie jednostka znajduje się na ścieżce, która psuje swoje konto.

2. Ale pisali, że pierwotny punkt, zrozumieć, że unicestwiając samo konto handlowe często nie jest to, opteck co prowadzi do tak wielu przedsiębiorców niepowodzeniem. opteck broker platforma opinie 2016 Często jest to możliwe, aby po prostu opteck ponownie depozyt środków, które zostały utracone lub zapisać się pieniądze na biegu na kolejny iść. Ale problem nie jest koniecznie pieniądze stracone, ale ekstremalny spadek pewności siebie, która może towarzyszyć, co się dzieje, gdy konto zostało całkowicie wygaszony. Znam to uczucie, jak byłem tam wiele razy, zanim w końcu się moje kaczki w wierszu , Jest to uczucie, którym wątpić swoją zdolność do skutecznego handlu na wszystkich i naprawdę pytanie, czy jesteś naprawdę pęknięty się do całej sprawy handlu.

Ale zamiast nieuniknionego zwątpienia i pokonaniu wszystkie nadzieje wierząc miałem to, czego potrzeba, mogę uznać go jako trampoliny do wychodził z mojego złudzenia i zrozumienia, że wystarczy, aby dowiedzieć się, jak IQ Option rynki faktycznie pracują i uczą się platforma IQ Option broker opcje binarne ich handlu. W handlu, trzeba mieć IQ Option „krótką pamięć” rodzajów. Zapomnij o dawnych niepowodzeń i skoncentrować się na poprawie ze względu na teraźniejszości. Zapominając o dotychczasowych osiągnięciach jest równie ważna. Kiedy po raz pierwszy rozpoczął się przypominam, że mam 11/16 ITM (11 zwycięstw, 5 strat) przez pierwsze dwa dni. Naturalnie, myślałem, że był całkiem dobry. Więc stałem chciwy i pewny siebie, zaczął zwiększając swoje rozmiary handlowe i w ciągu jednego dnia byłem z powrotem do miejsca, gdzie zacząłem. Następnego dnia skończyło się ocierając się moje konto w całości.

Te awarie pomógł mi się, że muszę naprawdę kształcić się na tym, co trzeba zrobić dobrze. Ale co najważniejsze, nie jest to absolutnie konieczne, aby zrozumieć, że przez te ostatnie awarie nie reprezentują jakość jako przedsiębiorca idzie do przodu. Mogą albo bagien Cię stałe lub pomóc sobie sprawę, że trzeba poprawić i kształcić się w celu uzyskania pożądanych wyników chcieć. Mój blog jest jednym z takich Topoption  informacyjnej wylot, który opinie 2016 opcje binarne Topoption broke może pomóc w osiągnięciu tego Topoption  przedsiębiorcy, logując moje wyniki handlowe i wyjaśniając dokładnie, co dzieje się w każdej transakcji.

Więc to naprawdę nie chodzi o ruinę finansową w zdecydowanej większości przypadków, jest to związane z nimi psychologiczne i emocjonalne szkoda, że okaże się z występowaniem słabych wyników handlowych. I tak jest uważny, aby zawsze być świadomy swojego zdrowia psychicznego i emocjonalnego stanu i jak to jest, albo może być, wpływających na wydajność.

3. Jeśli to możliwe, spróbuj w handlu w tym samym czasie każdego dnia. Ludzki mózg dobrze reaguje na rutynę. Z punktu widzenia opcje binarne konieczności harmonogram opcje binarne opinie 2016 platforma handlu, uważam, że to ważne, aby mieć ten opcje binarne okres w ciągu dnia, kiedy można handlować w miejscu, w którym jesteś skupiony i psychiczne energie są wysokie. To, oczywiście, bierze samodyscypliny.

4. Mając pasję do sztuki samej obrotu jest koniecznością. Wielu ludzi patrzy w kierunku obrotu finansowego jako środek do osiągnięcia bogactwa. Oznacza to, że w dużej części, urok rynkach finansowych. Stanowią one potencjał do awansu i możliwość stworzenia lepszego życia dla siebie. Ale trzeba na pewno mają prawdziwą pasję do niego, a nie tylko all-out pieniędzy szukających myślenia.

Jeśli handel jest bardzo rozpaczliwy, denerwujący przedsięwzięciem, to chyba nie najlepszy wybór dążeniu zawodowego. I to Plus500  jest całkiem w porządku. opinie 2016 platforma Plus500 Wiem na pewno, że byłbym „awaria” w wielu innych Plus500  zawodach, ale uważam, że przy obrocie Mam pasję do niego – który rozwija się pozytywnie i rzetelne etykę pracy – tak właśnie to wybrałem zrobić ,

Początkowo przeżywa początkowym odcinku handlu jest szorstka, ponieważ krzywa uczenia się może być bardzo strome. To naprawdę może być przygnębiające. Ale może też być bardzo pożyteczna dla tych, którzy umieścić w czystej ilości pracy wymaganej być dobry, jak każdy inny dążenia w życiu.

5. Czy sieć wsparcia. To zawsze miło mieć ludzi w swoim kącie, którzy wspierają swoje ambicje i tych można słuchać, uczyć się, pomysłami off i omówić różne aspekty danego przedmiotu. To jest miłą rzeczą internetu i serwisów takich jak binaryoptions.net – źródło informacji dla przedsiębiorców, którzy chcą poprawić w swoim rzemiośle i dowiedzieć się o różnorodności zawodu handlowego i wszystko, co pociąga za sobą.

Przypomina nam, że nie jesteśmy sami w tym dążeniu, że bardzo niewielu innych osób może zrozumieć i móc identyfikować.To zawsze miło sobie sprawę, że inni podzielają naszą szczególną pasję w życiu i możemy śledzić je na ich drodze handlu i dzielić nasze własne dodatkowo.

6. Najprostszym sposobem, aby przezwyciężyć emocjonalne obrotu jest po prostu sprawiają, że inwestycje handlowe są wystarczająco małe, aby wyeliminować potencjalność emocje amoku. To może nie wydawać się apetyczny opcja zważywszy, że handel na zarabianie pieniędzy. Ale twoje rozmiary handlowe powinny być tak małe, tak, że prawie nie wydaje się marne kwoty. Pomaga ograniczyć emocjonalnych decyzji handlowych i handel mniejsza z pewnością może pomóc wyjść do przodu pod względem rentowności w miarę upływu czasu.

7. Ważne jest, aby zrozumieć, że handel często stanowią część , w jaki sposób zarabiać na życie i zarobkowania. Nawet wielu, jeśli nie większość handlowcy zarabiają pieniądze od rodzaju pracy lub przedsiębiorstwa, które wypłaca im stałe wynagrodzenie dla stabilności że przynosi do ich życia. Mam zaufanie do moich umiejętności oraz handlu teraz i na przyszłość, ale i tak czuję się przyciągane do idei utworzenia linii pracy, która przynosi dodatkową i stabilne źródło dochodu.To może być nawet handel powiązane. Ja po prostu nie wiem w tym momencie. Ale to jest zdecydowanie najlepsza droga dla większości do podjęcia, a także dla mnie osobiście.

8. Zrozumienie korzyści z posiadania innych zajęć w życiu. Trading jest jak hobby do mnie, że lubię to robić. Ale są też inne rzeczy, które mnie interesują poza handlu i lubię te, jak również. Pod wieloma względami jesteśmy handlu, nie tylko dlatego, że się spodoba, ponieważ oferuje potencjał do tworzenia dobrego życia dla siebie. Ale jeśli czyjeś oczy są przyklejone do ekran wszystkie ceny dziennie oglądając poruszać w górę iw dół przez cały dzień, trudno jest korzystać z innych aspektów życia, czy to oznacza, przyjaciół, rodziny, innych hobby, rekreacji, prawidłowe odżywianie, ćwiczenia – może to być cokolwiek.

Zrozumienie typowych pułapek psychologicznych w handlu i potrzebę pozory równowagi w życiu poza obrotu mogą być bardzo pomocne w osiąganiu charakter bardziej szeroko perspectived zawodu, a nawet przejawia się w znacznie większych pozytywnych wyników handlowych, jak zrobili to dla mnie.